Skip links

Tedarikçi Platformu Nedir?

Dijital Dönüşüm Partneriniz

Tedarikçi Platformu

Tedarikçi Firma olarak inotip’te sektörünüzle ilgili
projelerden tek tuşla haberdar olun, Alıcı firmalara tekliflerinizi hızla iletin, harcamalarınızı azaltın, pazarınızı genişletin!

Tedarikçi Sistemi üzerinden hem inotip içinden yapılacak olan satınalmalara fiyat verebilir, hem de inotip dışından yaptıkları satışları sistem içinde arşivleyerek takip edebilirler.

Daha geniş bir potansiyel müşteri kitlesine hitap edin

Hemen kayıt ol!
Kazanç

İşinizi Büyütün ve Satışlarınızı Arttırın

inotip üzerinde sektörünüze özel satınalmaları tek tuşla izleyin, tamamen dijital olarak teklif verin, revize edin, iş takibinizi online ve anlık olarak yapın!

Kazanç

Satışlarınızı Tek Noktadan Yönetin

inotip içinde olmasa dahi, tekliflerinizi tek formatla kolayca hazırlayın, kaydedin, iletin, arşivleyin. Müşterilerinizin arşivlerine tek dokunuşla erişin, hiçbir verinizi kaybetmeyin.

Kazanç

Yeni Müşterilere Ulaşın

Açık satınalma platformu ile ülkenin her yerindeki potansiyel müşterilere ulaşın, fiyat araştırması aşamasından itibaren projelere dahil olun. Size özel firma sayfanızdan firmanızı tanıtma şansını yakalayın.

Kazanç

Yetkilendirin, İzleyin ve Raporlayın

Çalışanlarınızın sistemdeki yetkilerini belirleyin, müşteri ilişkilerinizi rahatça yönetin. Çalışanlarınızın günlük raporlamaları ile ekibinizi ve kaynaklarınızı yönetin, performansı arttırın.

Tedarikçi Platformuna Özel Sistemler

Kurulum gerektirmeden demo hesabınızı oluşturun, inotip’i tanıyın.